Політика конфіденційності

Хто ми

Ми надаємо професійну експертну допомогу ветеринарним фахівцям, які шукають відповіді по синдрому Кушинга у собак. Ми з великою повагою ставимося до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, які відвідали Сайт https://kushing.org.ua, в зв’язку з чим, прагнемо захищати конфіденційність персональних даних.

Які персональні дані ми збираємо і з якою метою:

Cookies

Якщо у Вас є обліковий запис на сайті і Ви ввійдете в нього, ми встановимо тимчасовий кукі для визначення підтримки кукі Вашим браузером, куки не містять ніякої особистої інформації і видаляються при закритті Вашого браузера.

При вході в обліковий запис ми також встановлюємо кілька кукі з даними входу і налаштуваннями екрану. Кукі входу зберігаються протягом двох днів, кукі з налаштуваннями екрану – рік. Якщо Ви виберете можливість “Запам’ятати мене”, дані про вхід будуть зберігатися протягом двох тижнів. При виході з облікового запису кукі входу будуть видалені.

При редагуванні або публікації статті в браузері буде збережений додатковий кукі, він не містить персональних даних і містить тільки ID записи відредагованої Вами, закінчується через 1 день.

Вбудований вміст інших вебсайтів

Статті на цьому сайті можуть включати вбудовуємий вміст (наприклад відео, зображення, статті та ін.), подібний вміст поводиться так само, як якби відвідувач зайшов на інший сайт.

Ці сайти можуть збирати дані про Вас, використовувати кукі, впроваджувати додаткове відстеження третьою стороною і стежити за Вашою взаємодією з впровадженим вмістом, включаючи відстеження взаємодії, якщо у Вас є обліковий запис і Ви авторизувалися на тому сайті.

Захист персональних даних

Сайт використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Однак, незважаючи на всі зусилля, не може гарантуватися абсолютна захищеність від будь-яких загроз, що виникають за межами нашого регулювання.

Сайт забезпечує застосування всіх відповідних зобов’язань щодо дотримання конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення, або обробки такої інформації і даних, їх випадкової втрати, знищення або пошкодження.

Як довго ми зберігаємо Ваші дані

Для користувачів з реєстрацією на нашому сайті ми зберігаємо ту особисту інформацію, яку вони вказують в своєму профілі. Всі користувачі можуть бачити, редагувати або видалити свою інформацію з профілю в будь-який час (крім імені користувача). Адміністрація вебсайту також може бачити і змінювати цю інформацію.

Які у Вас права на Ваші дані

При наявності облікового запису на сайті Ви можете запросити файл експорту персональних даних, які ми зберегли про Вас, включаючи надані Вами дані. Ви також можете вимагати видалення цих даних, це не включає дані, які ми зобов’язані зберігати в адміністративних цілях, згідно із законом або у цілях безпеки.