Про проєкт

Метою даного проєкту є мінімізація кількості тварин, які страждають від негативного впливу синдрому Кушинга. Даний сайт створений для інформаційної підтримки:

  • власників собак про симптоми захворювання, доступну діагностику, а також про прогнози та способи лікування гіперадренокортіцизму;
  • ветеринарних фахівців про сучасні методи діагностики та лікування захворювання.

Даний проєкт реалізованій зусиллями компанії ТОВ «Симедіка УА» у тісній співпраці з одним з кращих фахівців-ендокрінологів в Україні – Ігнатенко Наталією.

Логотип Симедика УА

Компанія Симедіка УА – частина міжнародного холдингу Симедіка, який виробляє та продає продукти для здоров’я тварин в країнах Центральної та Східної Європи більше ніж 25 років и має великий досвід роботи на чеському і словацькому ринках, на ринках України та Угорщини. За цей період Симедіка стала надійним діловим партнером оптових компаній, ветеринарних лікарів, фермерів і власників домашніх тварин.

Українська філія холдингу Симедіка – ТОВ «Симедіка УА» була заснована в 2000 році з метою представлення в Україні ветеринарних препаратів високої якості власного виробництва, а також препаратів виробництва світових лідерів у ветеринарії. На сьогоднішній день «Симедіка УА» є ексклюзивним представником таких провідних виробників ветеринарних препаратів та лабораторного обладнання, як Zoetis, MSD Animal Healrh, Dopharma, Dechra, IDEXX Laboratories Inc.

Игнатенко

Ігнатенко Наталія – кандидат ветеринарних наук, резидент європейського коледжу внутрішніх хвороб ECVIM-CA, спеціальність онкологія, відділення онкології клініки внутрішніх хвороб Людвіг Максиміліанс університету MTK LMU Munich (Київ, Україна).

 

Зв’язатись з нами:

Тел.: (044) 451 8861

Пошта: info@cymedica.com

Сайт Симедіка УА: https://cymedica.com/uk/

Слідкуйте за нами у соцмережах: